Jabuk
Najdeno 2171 zadetkov
Avtor Sporočilo
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Čet 11. Jun 2026 04:49
A to prav vidim, da je @ zdaj na črki B? Just keeps getting better.
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Sre 10. Jun 2026 19:53
FFS prej 20 let mir s tipkovnico, zdej bojo pa lih vsako leto spreminjali nekaj. Upam, da ne sledijo zdej še fizične slovenske.

A to je nek AI slop al kaj?


Dejansko so skopirali davno poza ...
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Sre 10. Jun 2026 15:51
Zanimivo.

A je potem tudi macOS sedaj na voljo slovenska QWERTZ? Jest?
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Tor 09. Jun 2026 18:54
Ni več "osnovne Siri", ampak je Siri AI! Res ti predlagam, da si pogledaš posnetek WWDC 26, če pa ti ni do tega, pa vsaj tole:
https://www.apple.com/os/


Saj to sprašujem, kakšna je EU izku ...
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Tor 09. Jun 2026 18:04
Mislim osnovna Siri.


A zdaj kaj bolje razume ali je še vedno katastrofa?
Jenrej

Odgovorov: 25
Ogledov: 2945
Tema: iOS 27 beta, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Tor 09. Jun 2026 17:47
Kako pa Siri deluje?


Pač enako kot prej ali so vseeno kake razlike?
Jenrej

Odgovorov: 27
Ogledov: 2643
Tema: WWDC 2026, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Tor 09. Jun 2026 05:50
Edina stvar, katere sem se veselil glede na govorice - upgrejd Siri, ki je praktično useless. Da razume neke normalne voice commands.


Zdej pa še tega ne bo v EU...
Jenrej

Odgovorov: 23
Ogledov: 9914
Tema: Apple Studio Display, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Pon 08. Jun 2026 20:40
Jaz imam prejšnjo generacijo, naročil z Amazona. Samo pohvalim lahko. Prišlo orenk zapakirano, res ogromen paket. Nobenih problemov. Dobra cena, brezplačna dostava.
Jenrej

Odgovorov: 282
Ogledov: 100429
Tema: Apple Iphone 17/17 Pro, Diskusije: iPhone od vsepovsod, Objavljeno Ned 07. Jun 2026 10:01
Pri nas je samo SIM+eSIM.

ZDA, Japonska, UAE je eSIM only.
Jenrej

Odgovorov: 30
Ogledov: 37802
Tema: QWERTZ slo usb-c tipkovnica, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Čet 04. Jun 2026 09:01
Najbolje, da na Macbooku spremeniš layout in se pač počasi navadiš na novega.
Jenrej

Odgovorov: 4487
Ogledov: 1462776
Tema: Apple Pay pri nas, Diskusije: Aplikacije za iOS, Objavljeno Čet 21. Maj 2026 08:14
Sparkasse Mastercard je šlo skozi, Diners pa zajamra, da izdajatelj še ne podpira. Oboje imam na eni fizični kartici Sparkasse Diners - Mastercard.

Lp,


Saj verjetno Diners/Discover ne bo ni ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 17:37
To z re:do tudi meni ni jasno.


Copy&paste. Zamenjaš logo z Bob-om. Konec.
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 12:28
To je podobno kot bi v današnjem času tehnike temelje za bajto kot včasih kopali s krampi in lopatami. Res si nekdo zasluži nagrado za tole. Recimo št. 43 ali 45 cm v tazadnjo plat.


Se nače ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 11:03
Obveščamo vas, da je ponudba eSIM kartic pri bobu novost in da se storitev še razvija. Trenutno je bila uvedena osnovna ponudba za eSIM rešitve, v prihodnje se bo periodično večala količina pod ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 14. Maj 2026 16:54
Saj že ima? https://www.bob.si/svetovalnica/esim


Poglej malo višje po tej temi. Implementacija eSIM-a je taka, da noben normalen uporabnik ne bi tega vzel. Mogoče še malček bolj bizarna reš ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 14. Maj 2026 13:53
Upam da Bob kmalu zrihta eSIM...
Jenrej

Odgovorov: 701
Ogledov: 1393158
Tema: Smart home, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Tor 05. Maj 2026 15:08
a je že kdo motoriziral klasične rolete aluminijaste? Z baterijskim pogonom?


Following. To tudi mene zanima. Po možnosti baterijska rešitev.
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 19:21
Dobro napisano.


Se mi pa zdi, da bo letos res konec z navadno SIM preko celotne linije iPhone-ov. ZDA je tako že dve leti, pri nas lani Air, letos pa...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 386982
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 16:22
Kakor jaz vem, se s "prenosom" esim samo telefona povohata in v ozadju zahtevata preklic in novo esim od operaterja. Dela v glavnem v ZDA. Pri T-Mobile vem, da ti prenos zaračunajo kot menjavo sim.
...
Jenrej

Odgovorov: 23
Ogledov: 10538
Tema: Tipkovnica, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 16:22
Drugače če ni osvetlitev absolutni must, so meni osebno Applove tipkovnice najboljše. Ko se enkrat navadiš nizkega profila tipk, lahko zelo hitro in brez prevelikega truda tipkaš.

Verjetno stv ...
Stran 1 od 109 Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Naslednja
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani